BMWzone стає А23. Та сама команда. Той самий сервіс.
BMWZONE ГОТУЄТЬСЯ ДО НОВОГО ЕТАПУ РОЗВИТКУ — НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ МИ ЗМІНЮЄМО НАЗВУ НА A23. Команда, адреса та спеціалізація на BMW і MINI залишаються незмінними.
СТУЧИТЬ ХОДОВА?
Стук? люфт? вібрації? увод убік?
Перевірити
КУПУЄТЕ BMW?
Не купіть проблему!
Перевірити
CHECK ENGINE АБО НЕ ЇДЕ?
Знайдемо причину несправності
Діагностика

EGR, AdBlue, Сажовій фільтр

Сучасні дизельні двигуни BMW мають чудові потужнісні характеристики і низьку витрату палива. Але щоб відповідати сучасним нормам токсичності у них кілька систем, що знижують викиди в навколишнє середовище:
• Система фільтра сажі
• Система повернення частини відпрацьованих газів, EGR
• Система AdBlue (SCR) – система подачі сечовини до системи вихлопу для зниження викидів NOx.
• Система вихрових заслін у впускному колекторі.

“Важливо! Ми хочемо, щоб наші діти дихали чистим повітрям та автомобіль відповідав заводській конструкції. Тому завжди рекомендуємо ремонтувати ці системи, а не видаляти”

Але, якщо з будь-яких причин ремонт неможливий, ми провести:
• Видалення фільтра сажі
• Видалення системи AdBlue(SCR)
• Видалення EGR
• Програмування блоку управління без віддаленої системи. Можливо, як із підвищенням потужності (чіп-тюнінг), так і без.

    Записатися на ремонт/діагностику
    Блог
    F15 масла в трансмісії

    До нас звернувся власник Х5 у кузові F15. Пробіг автомобіля наблизився до позначки 100 тис. км. На цьому пробігу ми…

    F15. Чищення каналів ГБЦ шкаралупою волоського горіха. Миття впускного колектора та EGR

    До нас приїхав F15 зі скаргою на підтікання моторної оливи. Під час діагностики ми визначили місце витоку — стик впускного…

    BMW i3: Планове ТО и Установка інтерфейсу Apple Carplay/Android Auto з камерою заднього виду

    BMW i3: Планове ТО та сучасні доопрацювання Нещодавно до BMWzone завітав електромобіль BMW i3 на планове ТО. Під час обслуговування…

    Відгуки

    Отличное СТО. Умеренные цены и хорошее обслуживание

    Andre Urchuk Avatar Andre Urchuk
    30.01.2020

    Профессионалы. Самый приятный тех сервис. Обслуживаюсь 4-ре года. ПО скорости, лояльности и качеству работ я доволен. Просто можно оставить машину на день и все нюансы будут найдены и исправлены. Звонят советуют и советуются. Работу не проверяю. Цены не дешевые и не дорогие, полностью соответствуют качеству работ, еще и скидку предоставляют. Запчасти по желанию: новые или с разборки, по желанию качественные копии. Почти всё всегда есть либо волшебно быстро появляются) Т.к. есть с кем и с чем сравнить - оцениваю ребят на 5. Рядом автомойка, по просьбе ребята моют машину после ремонта - это супер приятно экономит время и радует увидеть после сервиса коныка чистым) Руководитель хороший человек с совестью и коллектив соответственный!

    Алексей Род Avatar Алексей Род
    30.01.2018